murat şanlıurfa

Merhaba, ben Meral. 33 yaşındayım 1.70 boy 80 kilo balık etli bayanım.Şanlıurfa’da yakışıklı ve bakımlı erkek arayışım var, gecelik partner tutmak için buradayım..Hayatımda önemli bir boşluk hissediyorum ve bu yüzden burada erkek arkadaş aramaya karar verdim. Aradığım kişi Şanlıurfa”da olmalı.

Bir erkek arkadaşımda aradığım özellikler arasında öncelikle dürüstlük ve sadakat geliyor. Benim için en önemli şeyler bunlar çünkü geçmişte insanların güvenini kırıp hayal kırıklığına uğradım. Ayrıca sevdiği işi yapabilen, kendine güveni olan, zeki ve olgun biriyle zaman geçirmek istiyorum. Zengin ya da ciddi biri değil sadece anlayışlı ve eğlenceli biri olsun yeter.

Şanlıurfa’da erkek partner arayanlarla tanış

Kendim hakkında söylemek istediklerim ise oldukça basit. İnsanlara yardımcı olmaktan keyif alırım ve etrafıma pozitif enerji saçmaya çalışırım. Müzik dinlemekten hoşlanırım ve en büyük hayalim dünyayı gezerek farklı kültürleri keşfetmek. Bunların yanı sıra spor yapmaktan, doğa yürüyüşlerine katılmaktan ve kitap okumaktan hoşlanırım. Bir sevgili ya da eş aramak benim için sadece evlilik yapmak değildir,

Sitemizdeki Şanlıurfa sevgili arayan üy eleri ile tanıştığımda, kendilerine uygun biri arayan dul bayanlar gibi herkesin kendine özgü özellikleri var. Ancak benim için en önemlisi dürüstlük ve sadakat olacaktır. İnternet siteleri aracılığıyla erkek arkadaş arama fikri aslında oldukça heyecan verici bir deneyim oldu benim için.

diğer ilanımız Buse İstanbul’da Jigolo Tutmak İstiyor tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir