Üye olmak istiyorsan yapman gerekenler

Türkiyede bir çok erkeğin çalışmak için jigolo olmak istiyorum şartlarınız neler ? diye sorduğu ,kısıtlı kontejanlara sahip siteyiz.Sizleride aramızda görmek isteriz. Aramızda olan her ilden erkek üyenin bizim gibi firmalar hariç jigololuk yapmak için farklı yolları tercih ettikleri ve pişman oldukları gözlemleniyor.Kaldırım altı firmalardan uzak durunuz bizler gibi işini iyi yapan yıllardır aktif siteleri seçiniz efendim.

Beylerimizde beklediğimiz özellikerden biride iyi bir iletişim becerisine sahip olmalarıdır. Çünkü bu işte en önemli şart müşteri memnuniyetidir son derece önemlidir. İkinci olarak, fiziksel açıdan da bakımlı ve fit olmaları gerekir.Güçlü bir vücuda sahip olmak önemlidir. Spor yaparak formda kalmak, cilt bakımına özen göstermek, temiz ve düzgün giyinmek, hijyen konusunda titiz davranmak bu işe adım atmadan önce yapılması gereken şeylerdir.

Jigolo olarak aylık ne kadar para kazanırım?

Elbette her meslek gibi çalışan olup gelir elde edilen bir işkolduğu için para kazandırır ancak bunun nasıl ve ne kadar olduğu tamamen kişinin yeteneği ve müşteri portföyüne bağlıdır.Tahimi 2000 ile 3000 tl arasında para alırlar. Önemli olan doğru müşteri kitlesini oluşturarak dürüstlükle hareket etmektir. Unutmayalım ki, maddiyat her zaman ikinci plandadır ve seks partneri olup, yapmak yanlış ellerde suistimal edilebilecek bir meslek dalıdır.Meslek edinmek için tercihiniz olalım.

bir erkeğin jigolo olduğu nasıl anlaşılır ?

Aslına bakarsanız, bu sorunun net bir cevabı yoktur.Hizmet vermek isteyenlerin çoğu bizi seçmektedir.Çünkü seks partneri genellikle normal hayatlarında da sosyal insanlardır ve böyle bir mesleği yapmaları onların kişiliklerini etkilemez.

Ancak, eğer bir erkek sürekli olarak zengin kadınlarla takılıyorsa birlikte oluyorsa ve bu ilişkilerinde finansal bir karşılık alıyorsa nasılolsa, o zaman bu durumda jigoloda çalışan işçidir diyebiliriz . Fakat burada da önemli olan şey, kişinin kendine saygı duyarak ve dürüstlük ilkesiyle hareket etmesidir. Unutmayalım ki para her zaman ikinci plandadır ve bu iş gibi bir meslek dalı yanlış ellerde suistimal edilebilecek bir durumdur.

Ücretsiz bir ajans bulabilir misin ?

Maalesef mümkün değildir,Çünkü ajanslar hem esnaf odasına katkı payı ödemekte hem katalog ücreti site giderleri kdv vs. Bu ücretler siz kayıt olduğunuzda hemen ödenmesi gereken bakiyelerdir.Unutmayalım ki gün geçtikçe mesleği revaçta olup binlerce olgun bayan jigolo kiralamak için sitemize başvuruda bulunmaktadır.

Üyeliklerimiz standarttır. Kayıt için tıklayınız. kendi kararına göre belirlenmesi gereken bir meslektir. Bayanlara rentboy olmak kolay bir iş değildir.Bu işi yapmak isteyen herkesi bekleriz.Önemli olan insanların seçimlerine saygı duymaktır. Herkese eşit şekilde davranmamız ve onları oldukları gibi kabul etmemiz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir