Gerçek Şirketler Nasıl Anlaşılır?

Türkiye’de son zamanlarda en çok gerçek jigolo şirketi nasıl anlaşılır?Hangileri gerçek,sahtesiyle farkı ne?gibi sorular geliyor bizde cevapladık. Son zamanlarda özellikle bir çok kişi Google üzerinde bir çok kişi Adwords reklamı çıkarak Yasal olmayan yolla reklam çıkmaktadır ve kendilerini bu işi gerçekten yapan jigolo nedir ne demektir,üyelik şirketleri olarak tanıtmaktadır.Bunlardan müzdarip olan bir çok müşterimiz ve ya müşteri adayımız DOLANDIRILMAKTADIR. (Alt kısımda yorum alanında sizi dolandıran Sözde isimlerini paylaşarak yardımcı olalım) O yüzden lütfen bu çeşit reklam çıkarak yani para ödeyerek ilan veren sahte dul bayan bulduğunu söyleyen şirketlere güvenmeyiniz.

Yasal firmalar reklam vermezler

UNUTMAYIN Kİ yasal jigololuk diye bir şirket çeşidi yoktur.Casting ajans vardır o da dizilere reklamlara oyuncu-model gönderen ajanslardır. Reklam çıkan şirketlerin yanında reklam ibaresi yer alır  ÖRNEĞİN; Bu tarz reklamla yani para ödeyerek yalandan site çıkaran ve insanları dolandıran sözde ajans diye tanıtım Photoshop ile bir vergi levhası yapan kişilere inanmayınız. Bunları şikayet etmeniz önerilir. TIKLAYINIZ

1
1

Dolandırıcı jigolo üyelik şirketlerini şikayet edin

Şikayetler  sonrasında reklam bildirme ile bu şirketleri bildiriniz,Dolandırılmasanız dahi bu kişilerin önünü kapamanız gerekir.   PEKİ Gerçekten yaşlı bayan bulabileceğimiz jigololuk firmaları Yok mu? JİGOLOLUK Firmaları YOK MU ? Elbette var , ama firmaları değil, şirketi var jigolo firmaları farklı ajansları farklıdır, yani bu iş sektörel olarak yapılamaz Bunu görmeniz içinde VERGİ LEVHAM var diyen ajansların vergi levhasında FAALİYET KODU alınında ki kodu https://www.jigolosahibinden.com/ devletin gelir idaresi başkanlığı sitesinde kodu sorgulayabilirsiniz.Böylece yalan dolan olduğunu anlayacaksınız. 🙂 Bizler isre klas şirşekklinde size hizmet sunmaktayız gerçek olduğumuzun kanıtı yıllardır yayında olmamız (en eski içeriklerimizi inceleyebilirsiniz)şirketimiz gerçek profiller , ve reklamsız olarak google ın bizi sıralamada göstermesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir