jigolo emre

Eskişehir Jigolo Emra

Slm ben Emre Eskişehirde açık öğretimde üniversite okuyorum,şişman kilolu bayanlara ilgim var hemde okul harçlığımı çıkarmak için her yaştan Eskişehirde ücretli jigolo arayan bayanlardan biriyim.

Eskişehirde yaşayan arkadaşlık sitesine üye hanımlar sizlere mutluluğu vaat ediyorum.Bu sitede deneyimim çok fazla o yüzden her eskişehirli üyeyi mutlu ederim. Es eS liler ilanıma mesaj gönderin, Her yaştan elit kadınlara hizmet sunarım sınırsız cinsel partneriniz olabilirim.Tek beklentim maddi gelir,Çünkü ekonoımik durumum pek iyi değil.Son sınıftayım başarılıyım kalacak yerimde var, sizleri ilişkimde memnun etmezsem para almam.

Hobilerim içinde pinknik yapmak, gece klüplerine gitmek  ilinde yaşıyorum eskişehirde dost arayan bayanlar ile görüşmelere çıkıyorum,Güvenlik görevlisi olarak banka da çalışıyorum gizli saklı bir seks partneriyim ve 38 yaşındayım oldukça iyi bir vücudum var esmer kalıplı bir erkeğim.

Ne istediğini bilen hanımlarla pek oldukca ilişki yaşadım ve farklılık arayanlar ilk tercihimdir. Evli olmanız sorun değil evli hanımlarla da ilişkilerim oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir