Bodrumlu cansu

Merhaba, benim adım Cansu ve 37 yaşındayım. Bodrum jigolo adaylarımla tanışmak için buradayım ve erkek arkadaş arıyorum. Bu sitede Bodrum”da erkek arayan bayan üyeler varmış ancak herhangi bir yerde olabilirler diye düşünüyorum.

Bir ilişkide bence en önemli şey dürüstlük ve sadakattir. Ben de kendime uygun biriyle tanışmak istiyorum. Olgun ve ciddi biri olması da benim için çok önemlidir. Ayrıca sevdiği işi yapan, hayat dolu, neşeli biri de olsun isterim. Maddi durumu elbette önemli değil ama zenginlikten daha çok kişiliği ve kalbi önemlidir benim için.

Bodrum jigolo sitesine üye ol işe çık

Kendimden bahsedecek olursam, ben öğretmenim ve çocuklarıma çok değer veririm. Hobilerim arasında kitap okumak, doğa yürüyüşleri yapmak ve yüzme gibi aktiviteler bulunuyor. Evlilik yapmak veya sadece sevgili olmak fark etmez, uzun süreli bir ilişki kurmayı umuyorum.

Sitemizde erkek arayan dul bayanlar ya da sevgili arayan bayanlar varsa kendilerine uygun biriyle tanışmalarını umut ediyorum. İletişimi cep telefonu ya da Whatsapp üzerinden sağlayabiliriz. Eğer ortak ilgi alanlarımız varsa ve karşılıklı anlaşabileceğimize inanıyorsak, birlikte güzel zamanlar geçirebiliriz. Bir ilişkide en önemli şeylerden biri karşılıklı güven ve saygıdır.

Bodrumda erkek arayan bayanlarla tanış

Bodrum”da jigolo arayan bayan üyeler bulunuyor olabilir, ancak benim için fiziksel yerlere sıkışmamak da çok önemli. İnternet siteleri gibi platformlar, farklı yerlerdeki insanlarla tanışma imkanı sunarak bu açığı kapatıyor. Sitemiz de tam olarak bunu sağlayan bir site, çeşitli ilgi alanlarına sahip birbirinden farklı insanlara ev sahipliği yapıyor.

Benim aradığım özelliklere gelince, kişinin zengin veya fakir olması benim için önemsizdir. Kalp zenginliği ise her zaman ön plandadır. Maddi durumu elbette hayatın gerçekleri arasındadır ama para mutluluğu satın alamaz. Bu yüzden, sevdiği işi yapan, tutkularına bağlı ve hayat dolu olan birini tercih ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir